Vor fi 16 de jucatori impartiti in 4 grupe a cate 4. Se califica primi 2 din fiecare grupa.
    Barcelona si Manchester United interzise in campionat!
    Se va juca un singur meci. Nu tur-retur.

Speed: fast
    Stadium: recomand DIV3 UK STYLE sau DIV3 EURO STYLE, deoarece pe stadionele gen OLD TRAFFORD suporteri(imaginari) fac lag.
    Time of day: recomand Night pt ca tribunele sa nu provoace umbre pe teren; lucru care pe uni ii incomodeaza(pe mine unu da:| )

REGULI:

Fara QW din terenul propriu! =>> prima oara daca nu iese gol se trece cu vederea, a doua oara pierzi cu 3-0
    Fara corner pe bara sau pe poarta! =>> prima oara daca nu iese gol se trece cu vederea, a doua oara pierzi cu 3-0

In cazul in care conexiunea este proasta se iese pana in minutu 5',nu in minutu 80'.

Cand un jucator este condus la 2,3,4,..,n goluri diferenta pana in minutul 70, si iese crezand ca nu mai are sanse pierde la acel scor plus un gol

Un cartonas rosu#= 1 goluri in plus adversarului
    --> pentru ca cupa mea este FAIR-PLAY asa ca jucati fotbal nu K1

DACA UN JUCATOR EXECUTA UNUL DIN LUCRURILE INTERZISE NU SE IESE DIN MECI, SE CONFRUNTA LA FINALUL MECIULUI!!!!

Nu se joaca la egal. Chiar si in faza grupelor se joaca doar la victorie. Daca e egal dupa 90 de minute se joaca prelungiri. Daca e egal dupa 120 de minute, Se joaca la penalty, iar scorul va fi de 2-1 pt cel ce castiga la lovituri de departajare...Este o cupa fara egal ;)

Cine nu e de acord cu regulamentul si nu se conformeaza setarilor sa nu se inscrie!!!

Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 4:37 pm